×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
7 сент. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Michael Kors Kampanyasının Yıldızı Bella Hadid

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
7 сент. 2022 г.

Capri Holdings, Michael Michael Kors ve Michael Kors Men markaları için Sonbahar-Kış 2022 kampanyasını açıkladı. Ve en büyük tasarımcı isimlerin çoğu gibi, kampanyanın yıldızı küresel bir süper model.


Michael KorsBella Hadid' bu kampanyada Felice Van Noordhoff, Sacha Quenby, Sora Choi, He Cong, Alton Mason, Wang Xiangguo ve Parker Van Noord eşlik ediyor.

Fotoğrafçı Lachlan Bailey tarafından çekilen film, Londra'da geçiyor ve "Bella Hadid, Alton Mason ve arkadaşları sofistike şehrin sunduğu her şeyin keyfini sürerken, markanın jet sosyete DNA'sını ve uluslararası çekiciliğini vurguluyor".

Kampanya, lüksü yansıtıyor ve Bailey'nin "ışıklı görüntüleri, dünyayı dolaşmanın neşesini ve macerasını en göz alıcı haliyle gösterirken" "özel jetten kişisel helikoptere ve türünün tek örneği bir tekneye" kadar çeşitli araçlarla yolculuğa odaklanıyor.

Hareketsiz görüntülere, yönetmen ve görüntü yönetmeni Matt Baron'un sunduğu ve Hadid ile Mason'ın başrol oynadığı kısa bir uzun metrajlı film eşlik ediyor.

Tasarımcı Michael Kors kampanya hakkında şunları söyledi: “Bu sezon, hepimizin nihayet yeniden seyahat ediyor olmasını kutlamayı istedim ve Londra'nın bu yolculuğa başlamak için mükemmel bir yer olduğunu düşündüm. Gerçek bir küresel varış noktası olan Londra, zarif, canlı ve inanılmaz derecede şıktır. Şehri bu kadar özel yapan tarihi ve modern unsurları insanlara gösterme fikrini de oldukça hoşuma gitti.”
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.