×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 нояб. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Milano'nun White Fuarı 24-27 Şubat Arasında Gerçekleştirilecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 нояб. 2022 г.

White fuarının organizatörleri, Milano moda etkinliğinin bir sonraki buluşmasının her zamanki Perşembe-Pazar tarihleri yerine 24 Şubat Cuma ile 27 Şubat 2023 Pazartesi tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı.


White fuarının White Sustainable Milano bölümü - DR


Organizatörler yaptıkları basın açıklamasında, "Etkinliğin açılışını Perşembe'den Cuma'ya bir gün erteleme kararı, moda endüstrisi işletmelerine programlarında yardımcı olma yönündeki stratejik ihtiyacı karşılıyor ancak aynı zamanda uluslararası moda haftalarının tarihleriyle uyumlu kalmayı da sürdürüyor" diye ifade etti.

White'ın kurucusu Massimiliano Bizzi'nin altını çizdiği gibi, bu karar etkinliğe katılan sektör profesyonellerinin geri bildirimlerini dinledikten sonra verildi. Bizzi, bu karara müşterilerinin ihtiyaçlarını, alıcıların programlarını ve uluslararası medyayı dikkatli bir şekilde dinledikten sonra vardıklarını belirtti ve bu nedenle söz konusu değişikliğin ilgili tüm profesyoneller için çalışmaları ve randevu süreçlerinin yönetimini kolaylaştıracağına inandıklarını ifade etti.

Etkinliğin Şubat buluşması bir kez daha Milano'nun Tortona Moda Bölgesi'nde dört mekanda (Superstudio Più, BASE Ex Ansaldo, Magna Pars ve Visconti pavyonu) gerçekleştirilecek ve son birkaç yıldır olduğu gibi sürdürülebilirliğe odaklanacak.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.