×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 сент. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

ModaLisboa 59. Buluşmasının Tarihlerini Açıkladı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 сент. 2022 г.

Lizbon Moda Haftası, bir sonraki buluşmasının tarihlerini belirledi. ModaLisboa Oasis adını taşıyan, Portekiz moda haftası 6-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Lizbon'daki Santa Casa da Misericórdia'nın sosyal inovasyon merkezi Lisboa Social Mitra'da gerçekleştirilecek.


Etkinliğin 59. buluşması 6-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek - ModaLisboa


Lizbon Kent Konseyi'nin desteğiyle düzenlenen etkinliğin 59'uncusu,  "yolculuk sırasında bir sığınak" işlevi gören bir vaha bulma hedefiyle, sanat, kültür, teknoloji, sürdürülebilirlik ve iş gibi temaların bir araya gelmesine odaklanacak.

ModaLisboa derneği yaptığı bir açıklamada “Bir vaha fikri romantik olmaktan çok uzaktır. Çorak dalgalarda yelken açarken bu gerekli bir yerdir. Ama aynı zamanda, insanları, parçalarının toplamından daha büyük, ütopik anlayışların ötesinde eşitlik ve içermeyi şekillendirebilen açık sistemler olarak görerek, küçük görünen şeylerin büyüklüğünü hayal etmemize olanak sağlıyor" diye belirtti.

Katılımcı markaların isimleri henüz açıklanmamakla birlikte, 10-13 Mart tarihleri arasında Hub Criativo do Beato'da düzenlenen son buluşmasında olduğu gibi etkinliğin defileler, sunumlar, konferanslar ve moda endüstrisinde sanatsal ve teknolojik gelişmeyi teşvik eden girişimler içermesi bekleniyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.