×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 дек. 2020 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Mücevher Fuarı Bijorhca Ocak Ayı Buluşmasını İptal Etti

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
2 дек. 2020 г.

Playtime ve Who’s Next'in ardından, Ocak ayı etkinliğini iptal etme sırası uluslararası mücevher ticaret fuarı Bijorhca'ya geldi. Ticaret fuarı, moda odaklı ticaret fuarı Who’s Next ile birlikte Paris'teki Porte de Versailles'da gerçekleştirilecekti.


Bijorhca'nın Bir Önceki Ocak Ayı Etkinliği, Ocak 2020Bijorhca’nın etkinlik direktörü Marine Devos yaptığı açıklamada, Covid-19 ile bağlantılı mevcut sağlık şartlarının etkinlik sektörüne belirli sayıda kısıtlamalar ve yükümlülükler getirdiğini ve dolayısıyla da bu kararı almak zorunda kaldıklarını ifade etti.

Devos aynı zamanda bu durumun Bijorhca Paris'i destekleyen ve bu buluşmayı iyileşmenin temel öğelerinden biri olarak gören herkeste neden olduğu hayal kırıklığının farkında olduklarını da belirtti.

Bijorhca'nın gelecek etkinliğine yönelik programın yakında açıklanması bekleniyor. Bununla birlikte, gelecek tarihlerin planlanması yine de dünyadaki sağlık durumunun gelişimine bağlı olacak.
 
Reed Exposition France tarafından düzenlenen Bijorhca Paris, genellikle 300 civarında markayı bir araya getiriyor ve ticaret fuarlarında 10.000'den fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.
 
 
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.