×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
1 февр. 2023 г.
Время чтения
3 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Munich Fabric Start'tan Başarılı Bir İlkbahar-Yaz 2024 Buluşması

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
1 февр. 2023 г.

24-26 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Munich Fabric Start, İlkbahar/Yaz 2024 etkinliğini Keyhouse ve Bluezone ana sergi alanlarında, MOC (Münih Sipariş Merkezi) çevresinde ve Zenith alanında olumlu bir atmosferle keyifli bir şekilde tamamladı. Etkinliğe DACH bölgesi, Benelüks ülkeleri, İskandinavya, Birleşik Krallık ve Türkiye dahil olmak üzere 58 ülkeden yaklaşık 14.000 ticari ziyaretçi katıldı.


Ocak etkinliğine yaklaşık 14.000 ziyaretçi katıldı - MUNICH FABRIC START


Organizatörlerin ifadesine göre, uluslararası ticaret fuarı takviminde Paris ve Milano'dan önce sezonun ilk kumaş ticaret fuarı olan Münih etkinliği, tüm endüstri için önemini bir kez daha ortaya koydu.

Sekiz bölgeye ayrılmış yaklaşık 42.500 metrekarelik toplam sergi alanında, yaklaşık 900 uluslararası tedarikçi 1.300'den fazla koleksiyon sundu. Bluezone'da 90 marka ile tamamen doluydu. Katılımcılar arasında Adidas, Camel Active, More & More, Selected, Street One, Strellson, The North Face ve United Colors of Benetton gibi denim, moda ve spor giyim markaları yer aldı.

About You, Adidas, Akris, Alberto, Allude, Best Secret, Bestseller, Betty Barclay, Bogner, Boss, Brax, C&A, Cambio, Comma, Dorothee Schumacher, Gucci, Hallhuber, Drykorn, Escada, Lagerfeld, Luisa Cerano, Mac, Esprit, Etienne Aigner, Frauenschuh, Lala Berlin, Lodenfrey, Gerry Weber, Holy Fashion Group, Marc Aurel, Marc Cain, Marc O'Polo, Oui, P&C ve Riani, S. Oliver, Seidensticker, Sportalm, Vogue ve Windsor gibi şirketlerin alıcıları, ürün yöneticileri ve tasarımcıları etkinlikte bir araya geldi.

Munich Fabric Start'ın genel müdürü Sebastian Klinder yaptığı açıklamada, "Munich Fabric Start ve Bluezone'a çok iyi katılım oldu ve iki ve üç gün boyunca yoğun tartışmalar yaptık, önemli iş kararları aldık, ilham ve yenilikler deneyimledik. 90'ın üzerinde üst düzey konuşmacının yer aldığı konferans programımız daha önce hiç bu kadar zengin olmamıştı. Yeni gelişmelere, özellikle dijitalleşme ve sürdürülebilirlik alanlarına, gösterilen ilgi eskiden de son derece yüksekti ve şimdi ise çok daha derin bir şekilde büyüyor" diye ifade etti.


Etkinliğin Bluezone alanı - MUICH FABRIC START


Etkinliğin ortağı ve kreatif direktörü Frank Junker ise açıklamasında "Etkinliğimiz mevcut zorlu ekonomik ortama rağmen, atmosfer merak ve iyimserlikle doluydu. İş süreçleri zorlu geçiyor, ancak şirketler yeni ürünler, büyüleyici yeni tasarımlar, şeffaf süreçler yoluyla çözümler geliştiriyor. Bir ticaret fuarı olarak, doğru insanları tek bir yerde bir araya getirdiğimiz bir platform oluşturmak bizim işimiz" diye ekledi.

Münich Fabric Start Exhibitions GmbH, yaz ticaret fuarı düzenlemeleri için tarihlerini belirledi: MFS, yaz sezonunda 18 Temmuz Salı ile 20 Temmuz Perşembe arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik yine Munich MOC alanında gerçekleştirilecek. Bluezone, Keyhouse ve yeni etkinlik "The Source" etkinliğin ögeleri olarak karşımıza çıkacak.

2023 yazından itibaren, View yılda iki kez yeni bir konseptle yapılmaya devam edecek. İlk olarak 13 Eylül'de ve 14 Eylül tarihlerinde reVIEW Sonbahar/Kış 24/25  ardından 28 ve 29 Kasım tarihlerinde preVIEW İlkbahar/Yaz 25 etkinlikleri düzenlenecek. Ocak ayında ise ana etkinlik gerçekleştirilecek.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.