×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
28 сент. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Première Classe: Moda ve Aksesuarlara Ayrılan Dört Gün

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
28 сент. 2022 г.

Paris Moda Haftası'na denk gelen 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri arasında Paris'teki Tuileries Bahçeleri'nde 350 markanın yer aldığı Première Classe moda aksesuar defilesi gerçekleşecek. 350 deri eşya, ayakkabı, mücevher ve moda markasını sergileyecek olan fuar, Covid-19 pandemisi başladığından beri ilk kez tüm çadırlarını açacak.
 

Première Classe 30 Eylül Cuma günü başlıyor - DR


WSN fuarında sergilenecek ayakkabı markaları arasında Anthology Paris, Avril Grau ve Melissa yer alıyor. Premium ayakkabı markası Parallèle Paris de yeni katılanlardan olacak.

Deri ürünlerde ise Herbert Frère Sœur, Jack Gomme, Tammy & Benjamin, Thalie Paris ve kemer üreticisi Vaincourt katılacak. Karine Arabian ve grafik tasarımcı Franck Blais tarafından kurulan unisex moda aksesuar markası JN.Mellor Club ilk kez tanıtıma çıkacak.

Au-delà du Cuir alanında, D'Estree, Cahu veya La Botte Gardiane gibi markaları bir araya getirecek. Muriel Piaser's Precious Room ise Atelier Paulin, Ann ONG New York ve Dorothée Sausset gibi yaratıcı mücevher markalarını bir araya getirecek.
 
Afrika mirasının lüks ve premium markalarının finansal, stratejik ve operasyonel desteğine adanmış yatırım şirketi WSN ile ortaklaşa Birimian ve Lagos Moda Haftası, Wanda Lephoto gibi zanaatkarlarla birlikte çalışan kadınlara ait markaları tanıtacak.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.