×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 нояб. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Premiere Vision Blossom'un 10. Buluşması 14-15 Aralık'ta Paris'te Gerçekleştirilecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
23 нояб. 2022 г.

İlkbahar/Yaz 2024 kumaş, deri ve aksesuar ön koleksiyonlarına adanan ticaret fuarı Première Vision Blossom, 14-15 Aralık tarihlerinde Paris'in merkezindeki Carreau du Temple'da gerçekleştirilecek. Etkinliğin, takviminde bir değişiklik başlatacak bu buluşmada, çoğu Fransa dışından olmak üzere yaklaşık 100 katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor.


PV Blossom


PV Blossom daha önce her altı ayda bir gerçekleştiriliyordu, ancak organizatörlerin ana ticaret fuarı olan Première Vision Paris'in Eylül ayından Temmuz ayına, dolayısıyla sezon takviminde çok daha erken bir tarihe alınmasıyla bu yıl yıllık bir etkinlik haline dönüştürüldü. Bu tarih değişikliği Première Vision'ın görüştüğü katılımcıların %69'u tarafından onaylandı.

PV Blossom'un Aralık 2022 buluşmasında yer alması beklenen katılımcılar arasında 66 kumaş üreticisi, 16 deri uzmanı ve bir düzine aksesuar ve giysi apre malzemeleri üreticisi olacak.

İtalya, fuarda 58 üretici ile bir kez daha katılımcılar arasında en çok temsil edilen ülke olacak. Ayrıca Fransa'dan ve Portekiz, İspanya ve Almanya'dan 27 katılımcı olacak. Avrupa dışından ise A-Girls, JA Fabric ve Stylem'den oluşan üç Japon şirket ve Türk deri uzmanı Syodan katılacak.


PV Blossom


Sezonu PV Blossom ile açmasının ardından, Fransız fuar organizatörü şirket 17-18 Ocak'ta PV New York'u, ardından ise 7-9 Şubat'ta PV Paris'i düzenleyecek. Etkinliğin 4-8 Temmuz tarihlerinde düzenlenen bir önceki buluşmasına 23.000'den fazla sektör profesyoneli katıldı.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.