×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 февр. 2018 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Première Vision Paris : Ziyaretçi sayısı Şubat etkinliğinde stabil kaldı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 февр. 2018 г.

Villepinte Parc des Expositions alanında gerçekleştirilen tekstil buluşması 13-15 Şubat tarihlerinde geliştirilen etkinliğinde 54.500 ziyaretçiyi bir araya getirdi.


PV Perspectives 19 forumu - Première Vision Paris


Première Vision SA yaptığı açıklamada bir önceki Şubat ayına göre ziyaretçi (özellikle yabancı ziyaretçi) sayısında oldukça gerileme kaydedilmesinin nedeninin, Çin yeni yılı ile çakışan takvimleri olduğunu ve bölgenin (Çin, Tayvan ve Hong Kong) ziyaretçilerin %50’sini oluşturduğunu ifade etti.

Fuar aynı zamanda ABD’den katılan ziyaretçilerin oranında da %5 gerileme gördü. Fransa pazarı ise katılımında %4 artış ortaya koydu. Fransa’nın ardından en çok temsil edilen ülkeler İtalya, Birleşik Krallık, İspanya, Türkiye ve Almanya oldu. Kuzey Avrupa’da özellikle İsveç ve Danimarka daha güçlü bir varlık gösterdi.

Première Vision Paris’in sonraki buluşması 19-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Paris etkinliği öncesinde Mart ayında İstanbul, Temmuz ayında New York etkinliklerinin yanı sıra organizatörün diğer Paris fuarları gerçekleştirilecek (Mart ayı sonunda Made in France, Mayıs ayı sonunda Denim Première Vision ve Temmuz ayı başında Blossom Première Vision).

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.