×

Puma İspanya'nın En Havalı Futbolcusu David Silva İle Anlaştı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
today 31 окт. 2018 г.
Поделиться
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Alman spor giyim devi Puma İspanya'nın en havalı futbolcusu David Silva ile Puma One kramponlarının tanıtım yüzü olması için anlaştı.


Manchester City'li David Silva Puma One kramponu tanıtıyor


 
Yumuşak ilk dokunuşu ve tamamen dengeli dönüşleri ile tanınan Silva English Premiership'in şampiyonu, Manchester City'nin yıldız oyuncusu olarak tanınıyor.
 
Silva yaptığı açıklamada daha çocukken Puma kramponlar giydiğini ve markayı yeniden giymeyi dört gözle beklediğini ifade etti. Ve bir sonraki maçına Puma One ile çıkacağını ifade etti.

Silva İspanya'da Barselona takımı için oynayan Uruguay'lı Luis Suarez ve Manchester United'ın santrforu Belçikalı Romelu Lukaku'nın ardından Puma'nın dünya çapındaki yıldızları arasına katılıyor.
 
Silva kariyeri boyunca İspanya ulusal takımında 125 maçta 35 gol attı ve aynı takım ile Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası'nı kazandı. Manchester City'de ise üç kez Premiership ve bir adet FA Cup'ı kazandı.
 
Puma One konik ve kanatçıklı kramponlara, kanguru derisinden bir burna sahip, oyuncular ve spor web sitelerinden de oldukça etkileyici yorumlar aldı.

 

Copyright © 2019 FashionNetwork.com All rights reserved.