×

Rihanna'dan Sürpriz Parfüm

Автор
AFP-Relaxnews
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
today 29 авг. 2018 г.
Поделиться
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Rihanna giderek büyüyen parfüm ailesine yeni bir koku ekledi.Şarkıcı ve moda/güzellik öncüsü Instagram stories ve Twitter hesaplarından ‘Reb'l Fleur Love Always' parfümünün lansmanını yaptı. Parfüm şarkıcının 2011 yılında lanse ettiği ‘Reb'l Fleur' parfümünün devamı olarak sunuluyor.

Yeni parfümü stoklarına koymakta olan, Perfumania.com'a göre Reb'l Fleur Love Always, orijinal parfümün daha zenginleştirilmiş bir versiyonu. Meyve aromalı üst notlarında, kırmızı dutlar, mor erik ve şeftali aromaları ile, Hawaii hibisküs çiçeği, menekşe ve sümbülteber ile alt notalarında vanilya, paçuli, amber ve misk yer alıyor.

Parfüm pazarına ilk adım atmasından bugüne Rihanna aralarında ‘Nude,' ‘Kiss,' ‘Riri' ve ‘Rogue' ailelerinin yer aldığı, olağanüstü bir koku portföyü ortaya koydu. Son zamanlarda Rihanna, tam olarak bir yıl önce kurduğu, kozmetik imparatorluğu ‘Fenty Beauty by Rihanna2yı geliştirmeye odaklanıyor. Marka şu anda çeşitli makyaj koleksiyonları, göz, dudak, yüz ve vücut ürünleri içeriyor ve 2017 yılında Time Magazine tarafından ‘Yılın Buluşları' içerisinde anıldı.


 

Copyright © 2019 AFP-Relaxnews. All rights reserved.