×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
7 июн. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Safilo, İlkbahar-Yaz 2024 İçin Etro Gözlüklerini Piyasaya Sürecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
7 июн. 2023 г.

Yoğun geçen bir haftada, İtalyan gözlük devi safilo Etro ile yeni bir anlaşma yaptığını ve uzun süredir devam eden Kate Spade anlaşmasını erken yeniledi.


ETRO - İlkbahar-Yaz 2023 - Kadın Giyim - İtalya - Milano - © ImaxTreeGrup, Etro bağlantısının, Etro markalı gözlük koleksiyonlarının tasarımı, üretimi ve dağıtımı için 10 yıllık küresel ve özel bir lisans anlaşması olduğunu söyledi.

Etro, ağırlıklı olarak genişlemeye odaklanıyor ve son dönemlerde önemli kategorilerdeki varlığını artırmak için bir dizi girişim başlatıyor.

Grubun CEO'su Fabrizio Cardinali açıklamasında şunları ifade etti: "Safilo gibi lider bir şirketle ortaklık, Etro'nun pazara sunduğu teklifin genişletilmesinde bir başka adımı temsil ediyor ve onu giderek daha eksiksiz ve geniş hale getiriyor. Gözlük segmenti, geçtiğimiz günlerde duyurulan Hazır Giyim, Ev, Parfüm ve Etro Kids koleksiyonuna katılacak".

Yönetici Etro'yu her zaman bir 360° yaşam tarzı markası olarak gördüğünü ve farklı ürün kategorilerine ve tüketici türlerine adanmış küresel ve entegre bir vizyonu tamamlamak için bu yeni dönüm noktasına ulaşmaktan oldukça memnun olduğunu da ifade etti.

Ve Safilo CEO'su Angelo Trocchia, kreatif yönetimi Marco De Vincenzo tarafından gerçekleştirilen markanın “güzellik standartlarını yeniden yorumlamada zengin bir geçmişe sahip lüks bir marka olduğunu ve ikonik desenleriyle tanındığını belirtti ve Etro'nun tekliflerini güçlendiren portföylerine tamamen entegre edildiğinin altını çizdi.

Hem güneş gözlüğü hem de optik gözlükleri içeren ilk koleksiyon İlkbahar-Yaz 2024'te lanse edilecek.

Bu arada, bu haftanın başlarında Safilo, Tapestry'den Kate Spade ile küresel gözlük lisans anlaşmasının da erken yenilendiğini duyurdu. Grup bu lisans anlaşmasını 2000 yılından beri elinde bulunduruyor.

Trocchia, "23 yıldır devam eden ve başarılı işbirliği ve ortaklığa süreklilik sağlayan Kate Spade New York gözlük lisansının erken yenilendiğini duyurmaktan son derece memnunuz". "Birlikte, ortak iş değerleri ve verimli bir işbirliği etrafında inşa edilen olağanüstü sonuçlar elde ettik. Bu ödüllü markayı Kuzey Amerika ana pazarında büyütmeye devam etmek ve diğer stratejik bölgelerdeki potansiyelini gerçekleştirmek amacıyla şimdi yolculuğumuzu daha da genişletiyoruz" dedi.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.