×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 апр. 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Saint Laurent Erkek Giyim Ürünlerini Haziran Ayında Berlin'de Tanıtacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
5 апр. 2023 г.

Ocak ayında Paris Moda Haftası'na dönen Saint Laurent, gelecek erkek defilesiyle dünya çapındaki yolculuğuna devam ediyor. Lüks grup Kering'e ait moda evi 12 Haziran'da Berlin'e gidiyor.


Saint Laurent erkek giyim koleksiyonu Ocak 2023'te Paris'te tanıtıldı - © ImaxTree


Saint Laurent, yalnızca Anthony Vaccarello'nun İlkbahar/Yaz 2024 erkek koleksiyonunu tanıtacağını açıkladı. Koleksiyonun Nisan 2021'de Berlin'in ünlü gece kulübü Berghain'de gösteri düzenleyen Bottega Veneta gibi Alman başkentinin yeraltı dünyasından ilham aldığı düşünülüyor.

Kesin olan bir şey var ki, lüks marka, 12 Haziran, Milano Erkek Moda Haftası'nın açılışından önceki gün ve ayrıca 20-25 Haziran'da yapılması planlanan Paris Moda Haftası'ndan önce seçtiği tariyile, bir kez daha takvimin dışında tanıtıma çıkıyor. Berlin Moda Haftası 10-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Anthony Vaccarello, erkek koleksiyonlarını yurtdışında sergilemeyi Covid'den çok önce alışkanlık haline getirdi. Tasarımcı, Şubat 2019'da ve geçtiğimiz Ocak ayında koleksiyonlarını Paris'te sergiledi bunların haricinde, Haziran 2018'de New York, ertesi yıl Los Angeles'ta bir Malibu plajı, Temmuz 2021'de Venedik veya geçen yaz Marakeş'te bir çölde gerçekleştirdiği tanıtımlar ile, son beş yılda gerçek bir dünya turuna çıkmış durumda.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.