×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2022 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Savage x Fenty Defilesi 9 Kasımda Gerçekleştirilecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 окт. 2022 г.

Rihanna Instagram'dan yaptığı açıklamada dördüncüsü gerçekleştirilecek Savage X Fenty defilesinin tarihini 9 Kasım olarak duyurdu.


Savage x Fenty defilesi 9 Kasım'da gerçekleştirilecek - Savage x Fenty


Art arda dördüncü yılında, defile bir kez daha Prime Video'da prömiyer yapacak ve yalnızca platform üzerinden yayınlanacak. Gösterinin ardından Amazon Fashion üzerinden en son Savage X Fenty koleksiyonu piyasaya sürülecek.

Bir basın açıklamasına göre, Rihanna'nın son koleksiyonu "herkes için sınırları zorlayan bir deneyim yaratmak için kusursuz bir şekilde bir araya gelen farklı dokular, beklenmedik detaylar ve sıra dışı oranlar içeriyor."

Koleksiyon, sırt kısmında 30-46 ve kup olarak A-H (46DDD/42H'ye kadar) arasında değişen bedenlerde sunulan sutyenler ve ayrıca XS-4X/XS-XXXXL arasında değişen iç giyim, pijama ve ev giyimi seçenekleri içeriyor.

Gösterinin bir parçası olarak, bir kez daha yıldız model kadrosunun yanı sıra Rihanna'nın da katılım göstermesi bekleniyor. Geçen yılki gösteri, Nas, Daddy Yankee ve Jazmine Sullivan gibi sanatçıların yanı sıra Erykah Badu, Gigi Hadid, Vanessa Hudgens, Sabrina Carpenter ve daha pek çok sanatçının performanslarından oluşmuştu.

Rihanna'nın ilk iç çamaşırı defilesi Eylül 2018'de New York Moda Haftası sırasında gerçekleştirildi. O tarihten beri her yıl, gösteri daha büyük yıldızları bünyesinde toplayarak kitlesel çekiciliğe ulaştı.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.