×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

SMCP'ye Ait Fursac Tomorrow Group'un Yeni CEO'sunu Atadı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.

Fursac şefi Elina Kousourna'nın SMCP portföy arkadaşı Maje'nin yeni CEO'su olarak görevi devralmasının ardından iki aydan kısa bir süre geçmesinin ardından, premium moda grubu şimdi erkek giyim markasının kendisine liderlik edecek yeni bir yönetici bulduğunu açıkladı.


Fursac


 
Jérémie Le Febvre, önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere Fursac'ın CEO'su olacak ve ayrıca SMCP İcra Komitesine katılacak.

40 yaşındaki yönetici, modada önemli liderlik pozisyonlarında birkaç yıl geçirdikten sonra görevi devralıyor. Daha önce, Londra ve Milano arasında çalışarak, markanın Sanat Yönetmeni ile birlikte Tomorrow grubunun bir parçası olan İngiliz tasarımcı markası A-Cold-Wall'ı yönetti.

Yönetici bundan da en önemlisi yüksek profilli şirket Ami olmak üzere birkaç başka marka bünyesinde görev aldı. "Liderlik becerilerini iddialı bir yaratıcı ortamın hizmetine sunmasına ve erkek modası ve ürün dünyası için güçlü bir duyarlılık oluşturmasına olanak tanıyan" çok disiplinli ve küresel bir ekibin eş yöneticiliğini yaptı.

Kariyerinin bu aşamaları, Uluslararası Şirketler ve Vergi Hukuku alanında yüksek lisans derecesi almasının ardından kariyerinin ilk 10 yılını finans sektöründe geçirmesinden sonra geldi.

SMCP CEO'su Isabelle Guichot, “kariyeri boyunca, sektöre yönelik olarak stratejik bir vizyon, Avrupa, Amerika ve Asya pazarlarında erkek hazır giyimi için bilgi birikimi ve Fursac'ın genişlemesi ve gelişimi için önemli varlıklar olarak değerlendireceği liderlik yeteneklerini geliştirdi" diye belirtti.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.