×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 апр. 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Source Fashion Temmuz Etkinliği İki Kat Daha Büyük Olacak

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
19 апр. 2023 г.

"Birleşik Krallık moda endüstrisine açılan kapı" olarak lanse edilen sorumlu kaynak kullanımı fuarı Source Fashion, 16-18 Temmuz'da Londra Olympia'ya geri dönüyor ve Şubat ayındaki ilk çıkışından bu yana neredeyse iki katı büyüme kaydetti.


Source Fashion20 ülkeden 130'dan fazla üreticiyi ağırlayan ve yaklaşık 5.000 ziyaretçi çeken Şubat lansman etkinliğinin ardından, yaz fuarı dünyanın dört bir yanından 300'den fazla katılımcıyı ağırlayacak.

Katılımcılar arasında John Lewis, M&S, Sainsbury's, Tesco, All Saints, ASOS, Ted Baker, Bella Freud, Fila, Fred Perry, Matalan, Monsoon, Stitch Fix, Urban Outfitters, Very Group ve daha fazlası dahil olmak üzere önde gelen perakendecilerin ve markaların temsilcileri yer alıyor.

Organizatörler, her katılımcının "sürdürülebilirlik ve şeffaflığın iş modellerinin merkezinde kalmasını sağlamak için" denetlendiğini belirtti.

Etkinliğin Sorumlu Kaynak Kullanımı Direktörü Suzanne Ellingham, sürdürülebilirlik pazarının önümüzdeki yedi yıl içinde yıllık %24 büyümesinin beklendiğini belirtti (Meta'ya göre). Bu, da “şu anda markaların her zamankinden daha fazla yeni sürdürülebilir üreticiler ve tedarikçiler arayışında olduğu ve Source Fashion için büyüme oranının şaşırtıcı olduğu anlamına geliyor. Fuar ikinci etkinliğiyle, sorumlu kaynak kullanımı için önemli bir platform olarak yerini sağlamlaştıracak".


 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.