×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
22 сент. 2021 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Tenis Yıldızı Emma Raducanu, Tiffany İle Sözleşme İmzaladı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
22 сент. 2021 г.

Emma Raducanu hızla modanın en sevilen spor yıldızlarından biri haline geliyor. Met Gala kırmızı halısına son anda dahil edilerek, bir Chanel elbisese ile katılmasından yalnızca bir hafta sonra, sporcunun Tiffany'nin tanıtım yüzü olduğu onaylandı.


Emma Raducanu

18 yaşındaki oyuncunun US Open'daki sürpriz galibiyeti, öğrencilikten süperstar/milyonerliğe sıçramasına olanak sağladı, şimdi de sporcu Tiffany ile yaptığı anlaşma ile karşımıza çıkıyor.

Sözleşmenin değerinin ne kadar olduğu bilinmiyor ama attığı imza onu Beyoncé, Jay-Z, Tracee Ellis Ross ve Anya Taylor-Joy gibi büyük isimler ile birlikte lüks kuyumcunun tanıtım elçileri grubuna dahil ediyor.

Haber, yıllık İngiliz Vogue X Tiffany Moda ve Film etkinliğinde geldi ve Raducanu'nun US Open sırasında Tiffany mücevherleri taktığı ve Met Gala'da Chanel elbisesiyle görüldüğü göz önüne alındığında pek şaşırtıcı karşılanmadı.

Raducanu'nun işbirliği ile ilgili resmi açıklamasından bir alıntı şöyleydi: "Oldukça ikonik ve bir süredir kendimi bağlı hissettiğim bir marka. [US Open] turnuvası boyunca yüzüğü, bilekliği, küpeleri ve çapraz kolyeyi taktım. Bu parçalar benim için her zaman çok özel olacak.”

Bu henüz tamamen spekülasyon olsa da, yaklaşmakta olan bir Chanel sözleşmesine dair söylentiler de bulunuyor.

Bu yaz Wimbledon'da şaşırtıcı bir şekilde dördüncü tura çıkana kadar çoğu insan tarafından bilinmeyen, ancak nefes alma güçlüğü nedeniyle elenen genç için bu büyük bir değişiklik oldu.

Daha sonra US Open'ı kazanmasını çok az kişi bekliyordu ve finalden çok önce eve dönüş uçağını rezerve ettiği için kendisi bile bu zaferi beklemiyordu.

Artık LVMH portföyünün bir parçası olan marka, kendisini modernleştirmeyi ve (mevcut müşterilerini yabancılaştırmadan) daha genç bir demografiye hitap etmeyi amaçladığından, Tiffany açısından da sporcunun bu yükselişi daha iyi bir zamanda gerçekleşemezdi. Son Beyoncé ve Jay-Z kampanyası ve 17 yaşındaki serbest stil kayak şampiyonu Eileen (Ailing) Gu'nun marka elçisi olarak imzalanması da bu projenin bir parçasıydı. Raducanu da artık bu yıldız listesinin çok yüksek profilli katılımcılarından biri olacak.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.