×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
11 мар. 2020 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Texfusion Mart Buluşması İptal Edildi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
11 мар. 2020 г.

Texfusion da birçok diğer moda etkinliğinin yolunu izledi ve koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşan Mart etkinliğini iptal etme kararı aldı.


Texfusion


Koronavirüs salgını haberinin Ocak ayının sonlarında başlamasından bu güne kadar, aralarında Amsterdam'daki denim ticaret fuarı Kingpins, Kopenhag Moda Zirvesi, İsviçre'deki saat fuarı Baselworld ve Milano'daki parfüm fuarı Esxence in Milan'ın da yer aldığı birçok fuar ileri bir tarihe ertelendi.

Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 150 uluslararası kumaş üreticisini ağırlayan Texfusion, 25-26 Mart tarihlerinde Londra Baskı Tasarım Fuarı ile eş zamanlı olarak Islington'daki Business Design Centre'da gerçekleştirilecekti.

Fuarın Kasım ayında düzenlenen 10. buluşmasında 60'tan fazla kumaş ve hazır giyim üreticisinin katıldığı özel bir Çin Pavyonu ve Tayvan Tekstil Federasyonu ile ortak bir şekilde 10 şirketin katılım gösterdiği bir Tayvan Pavyonu yer almıştı.

Texfusion, gönderdiği bir e-posta ile sergicilerin birçoğunun katılımlarını iptal etmesinin ardından Mart etkinliğini iptal ettiklerini açıkladı.

Bununla birlikte Texpremium adını taşıyan yeni bir etkinliğin 23-24 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Yüksek kaliteli Avrupa tekstil ürünlerini tanıtacak olan fuar Textile Event portföyünde yer alan ilk premium fuar olacak. 

Avrupa'nın her yanından sergicilerin katıldığı London Textile Fair (Londra Tekstil Fuarı) da 14-15 Temmuz tarihlerinde, Texfusion'ın gelecek sezon etkinliği ise 21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.