×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 апр. 2021 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Texworld Evolution 5-9 Temmuz'da Yeni Bir Showroom'la Dönüyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
14 апр. 2021 г.

Yıl başında Le Bourget, Paris'te gerçekleştirilecek olan buluşması iptal edilen Texworld Evolution, bunun yerine bir çevrimiçi etkinliğin eşlik ettiği bir Paris showroom'u gerçekleştirmeyi seçmişti. Etkinliğin organizatörü Messe Frankfurt, bu formatın 5-9 Temmuz tarihleri arasında genişletilmiş bir teklif içerecek şekilde büyütüleceğini duyurdu.


Texworld Evolution


Messe Frankfurt Fransa başkanı Frédéric Bougeard Şubat ayında bizlere, Temmuz ayında fiziksel bir etkinlik düzenlemeye kararlı olduğunu ifade etmişti. İlk Texworld Evolution showroom'u, saha dışından 3.235 örnek ve sipariş talebinde bulunan 500 alıcıyı cezbetmiş ve Atelier Richelieu'da (60, rue de Richelieu, Paris IIe) düzenlenen buluşma, çoğunluğu Asyalı 75 üreticiden seçilen, üçte ikisi malzeme olmak üzere 2.600 ürünü bir araya getirmişti.
 
Organizatör, 2022 sonbahar/kış sezonuna adanan gelecek etkinliği için hem Texworld katılımcıları tarafından üretilen malzemeler hem de Apparel Sourcing ticaret fuarındaki nihai ürünler bağlamında genişletilmiş bir teklif sözü verdi. Messe Frankfurt, geçtiğimiz Şubat buluşmasında olduğu gibi, uygun ziyaretçi akışının sağlanması için alıcıların davetle kabul edileceğini belirtti.

Ziyaretçilere showroom'a gelişlerinde üreticilerle doğrudan teması kolaylaştırmak için programlanmış bir dijital tablet sağlanacak ve bunun üzerinden ilgilendikleri konuları, örnek talepleri ve teklifleri iletmeleri sağlanacak.


Texworld Evolution


Frédéric Bougeard, Şubat ayında FashionNetwork.com'a verdiği demeçte, [Şubat] showroom'unun %70'ini trend forumları gibi nasıl düzenleyeceklerini bildikleri formatlarla %30'unu ise malzeme ve ürün kitaplıkları gibi, yaratmak durumunda kaldıkları kavramlar ile gerçekleştirdiklerini ifade etmişti. Bougeard'a göre etkinlik "kısıtlamalardan ziyade fırsatları arayan" bir formatta gerçekleştirildi. Bougeard aynı zamanda en son buluşması Şubat 2020'de gerçekleştirilen Texworld Evolution ticaret fuarı yeniden düzenlenebildiği zaman, showroom'un fuar içinde kendisine bir yer bulması olasılığını da değerlendirdiklerini dile getirdi.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.