×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
29 апр. 2020 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Texworld USA Yaz Etkinliğini Çevrimiçi Gerçekleştirecek

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
29 апр. 2020 г.

Messe Frankfurt tarafından yürütülen kumaş tedarik etkinliği Texworld USA, Covid-19 pandemisinden dolayı bu Temmuz ayında yaz etkinliği için ilk kez dijital ortama taşınacak.


Texworld USA


Etkinlik, Messe Frankfurt'un Apparel Sourcing USA ve Home Textiles Sourcing Expo (ABD Dış Giyim Tedarik ve Ev Tekstili Tedarik Fuarı) ile birlikte 21-23 Temmuz tarihleri arasında canlı bir dijital platform üzerinden gerçekleştirilecek. 

Etkinliğin canlı deneyimini yansıtabilmek için, yeni dijital etkinlik çeşitli uluslararası ve yerli sergicilerden ürünleri içeren bir çevrimiçi sergi alanı sunacak. Bir sohbet özelliği, çevrimiçi katılımcıların özel gereksinimleri, fabrika seçenekleri ve daha fazlası hakkında temsilcilerle konuşmalarına olanak sağlayacak. 

Sürdürülebilirlik girişimleri ve çevre ve etik etkileri gibi konular ile pandemi sırasında işletme önerileri ve satın alma seçeneklerini de içeren kapsamlı eğitim programı da dijital olarak sunulacak. 

Messe Frankfurt Kuzey Amerika başkanı ve CEO'su Constantin von Vieregge, etkinliklerin gelecekteki başarısını garantilemek için bunun önemli bir karar olduğunu ve bu buluşma için platformu değiştirme kararının değişen tekstil sektörünü ve küresel ticaret ortamını göz önüne almalarını sağladığını ifade etti.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.