×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Thomas Barrack Guess'in Yönetim Kuruluna Katıldı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
31 мая 2023 г.

​​​Guess Inc. Thomas J. Barrack, Jr.'ın şirketin yönetim kuruluna bağımsız yönetici olarak atandığını açıkladı.


Guess


Artık DigitalBridge Group, Inc. olarak bilinen Colony Capital, Inc.'in kurucusu ve eski yönetim kurulu başkanı ve CEO'su Barrack, 24 Mayıs itibariyle Guess kuruluna katıldı.

Barrack, 1991 yılında Colony Capital'i kurmadan önce, Robert M. Bass'ın ana yatırım aracı olan Robert M. Bass Group'ta müdür olarak görev aldı. Ondan önce Reagan yönetiminde İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak görev yaptı. 2010 yılında Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy tarafından kendisine Fransa'nın Chevalier de la Légion d'honneur nişanı verildi.

Yönetim kurulu başkanı Alex Yemenidjian yaptığı açıklamada; "Thomas Barrack'ı yeniden Guess'in yönetim kurulunda görmekten heyecan duyuyoruz, kendisi kapsamlı küresel gayrimenkul ve yatırım uzmanlığına ek olarak, diğer kamu ve özel şirket kurullarında hizmet veren yılların deneyiminin yanı sıra önemli bir yönetici liderliği geçmişine sahip" dedi.

Stratejik inisiyatiflerini uygulamaya devam ederken ve hissedarları için daha fazla değer sunarken Barrack'ın içgörülerinden yararlanmayı dört gözle beklediklerinin altını çizdi.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.