×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 февр. 2021 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Tom Ford Defilesini Dokuz Gün Erteledi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 февр. 2021 г.

Tom Ford, bir sonraki moda tanıtımını dokuz gün erteledi ve New York'ta Çarşamba akşamı için planlanmış olan dijital tanıtımı, son dakikada, iptal etti.


Tom Ford - İlkbahar-Yaz 2021 - Kadın Giyim - New York - © PixelFormula


 
Ford’un defilesi 19:00 EST olarak planlanmıştı ve  üç buçuk günlük, büyük ölçüde sanal New York Moda Haftası'nın doruk noktası olacaktı.

Ancak, koleksiyonun çevrimiçi tanıtımından yalnızca altı saat önce, Ford'un moda evi, tanıtımın bir haftadan uzun bir süre erteleneceğine yönelik bir açıklama yaptı.

Açıklamada, Covid-19 ile ilgili öngörülemeyen koşullar nedeniyle, Tom Ford Sonbahar/Kış 2021 Koleksiyonu Lookbook'unun Runway 360.com üzerinden yapılacak tanıtımının 26 Şubat saat 10.00'a ertelendiği belirtildi ancak herhangi bir ayrıntı verilmedi.

Runway 360, resmi takvime kabul edilen tasarımcılar tarafından oluşturulan tüm moda videolarını ve lookbook'larını tanıtmak için New York sezonundaki önemli defileleri yöneten ve başkanlığını Ford'un yaptığı Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) tarafından oluşturulan web sitesidir.

CFDA web sitesindeki resmi takvim, etkinliği halen planlanan tarihte gösteriyor.

Bu ani karar için başka bir açıklama yapılmazken, bu karar ile New York'ta mevcut sezon boyunca büyük tasarımcıların varlığı biraz daha azalmış oldu.

New York Moda Haftası, bu sene yarım yüzyıl sonra moda başkentinin en zayıf podyum programı haline dönüştü ve Ralph Lauren, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs ve Tory Burch gibi önemli isimlerin katılımından mahrum kaldı.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.