×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
9 нояб. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Valentino'dan Doha'da Büyük Bir Retrospektif Sergi

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
9 нояб. 2022 г.

Maison Valentino, moda evinin çalışmalarını içeren büyük bir retrospektif sergi açtı. Forever — Valentino adını taşıyan proje, önümüzdeki yıl 1 Nisan tarihine kadar Doha, Katar'da tasarım ve inovasyon merkezi M7'de sergilenecek.


Valentino


Markanınaltmış yıllık geçmişi, Qatar Creates, Qatar Museums ve şirketin kendisi tarafından bir araya getirilen "panoramik bir skenografi" üzerinden sergileniyor.

"Teatral deneyim", markanın Orta Doğu'daki ilk ve bugüne kadarki en büyük sergisini ortaya koyuyor.

Sergi, moda evinin kurucusu Valentino Garavani'nin ilk vizyonundan, Pierpaolo Piccioli'nin çağdaş tasarımlarına kadar uzanıyor.

“Roma'nın yeniden tasarlanmış bir versiyonu içerisinde gezinmeyi sağlayan bu sürükleyici deneyimsel yolculukta” toplam 260 parça sunuluyor.

Valentino'nun fiyatları birçok moda severin erişemeyeceği düzeyde olabilir, ancak marka şu anda hala büyük ölçüde etkili ve couture'un artık ana akım modayı etkileyemeyeceği inancına meydan okuyor.

Örneğin Piccioli'nin mevcut pembe odaklı koleksiyonu, yoğun renge duyulan arzuyu mükemmel bir şekilde özetliyor. Ve renk, üstün kesim özellikleriyle birlikte, bu sergide oldukça yoğun şekilde karşımıza çıkıyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.