×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 дек. 2022 г.
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Valentino Daniel Paltridge'i Amerika Bölgesinin Yeni CEO'su Olarak Atadı

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
21 дек. 2022 г.

Valentino moda evi Salı günü yaptığı açıklamada Daniel Paltridge'in 1 Aralık itibariyle Amerika bölgesinin yeni CEO'su olduğunu belirtti.


Valentino


Roma merkezli moda evi yaptığı açıklamada "Paltridge, görevinde, perakende ve toptan satış kanallarında Amerika pazarının stratejisini ve genişlemesini yönlendirmeye devam edecek" dedi ve yöneticinin genel merkezle yakın ortaklık ve sinerji içinde, "müşteri ve iş arkadaşı merkezli strateji, Müşteri Yolculuğunda ustalık ve özel tasarım müşteri ilişkileri ve dijital dönüşümden yararlanmada Amerika'nın yolculuğuna öncülük edeceğini ifade etti.
 
Paltridge son derece deneyimli bir lüks sektörü yöneticisi ve en son yedi yıldır Amerika bölgesinin başkanlığını yaptığı Bulgari'de görev aldı. Kariyerine Marks & Spencer'da ticari satıcı olarak başladı, ardından LVMH'de başarılı bir perakende kariyerine başladı ve burada 19 yılı aşkın bir süre boyunca Louis Vuitton Avrupa ve Amerika bölgeleri için çeşitli roller üstlendi.

Valentino, yöneticinin Amerika bölgesinin CEO'su olarak yeni görevinde, marka kimliğinin elçisi olarak hareket edeceğini, aidiyet duygusuna ve şirket tutkusuna ilham vereceğini ve özellikle perakende bağlılığına ve müşteri odaklılığa odaklanacağını belirtti.

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.