×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
24 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Valentino Temmuz Couture Defilesi İçin Muhteşem Bir Mekan Seçti

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
24 мая 2023 г.

Moda evi defilelerini muhteşem mekanlarda sahneleme eğilimi devam ediyor ve bu şovlar belirli bir şehrin moda haftasının parçası olsa bile, mekan ne kadar etkileyiciyse o kadar iyidir mantrasından şaşmıyor.


Château de Chantilly, Temmuz ayında Valentino'nun couture şovuna ev sahipliği yapacak - Photo by Jerome HouyvetValentino'nun Paris'in bir sonraki Haute Couture haftasında bir etki yaratmayı seçmesi şaşırtıcı değil. Ultra lüks marka, Sonbahar-Kış 2023 couture koleksiyonunu 5 Temmuz günü saat 19:30'da çok katlı Château de Chantilly'de tanıtacak.

Şato aslında Paris'in merkezinden 50 km uzakta ama modanın en lüks markalar kulübünün yüksek profilli bir üyesi olan bu defile için kesinlikle çok uygun bir mekan.

Şato, zengin su özelliklerine sahip bakımlı araziler üzerine kurulu ve içinde kraliyet portreleri ve Rönesans mücevherleriyle dolu süslü salonlar barındırıyor.

Ana etkinliğe davet alamayanlar için gösteri Valentino.com ve moda evinin sosyal kanalları üzerinden canlı yayınlanacak.

Marka, İlkbahar-Yaz 2023 sezonu için özel tasarımlarını Paris'in kalbinde, Seine Nehri üzerindeki tarihi Pont Alexandre III'ün altındaki Bridge Club'da sergilemeyi seçti. Bir önceki yıl ise, Place Vendôme'daki salonundaydı. Pierpaolo Piccioli ve ekibi, yer seçimlerinde giderek çok daha iddialı hale geliyor.

Dior'un Mexico City'deki Cruise koleksiyon defilesinin ve California'daki paramount Studios'taki Chanel'in hemen ardından gelen haberler, lüks markaların artık sadece kıyafetlerle değil, aynı zamanda bu kıyafetlerin arka planı ve atılan müşteriler, alıcılar ve medya için yarattığı deneyimler yoluyla da kendilerini ortaya koymaya verdiği önemi vurguluyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.