×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Victoria's Secret'ın İkonik Defilesi Geri Dönüyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
10 мая 2023 г.

Victoria's Secret Çarşamba günü yaptığı açıklamada ikonik defilesinin yeni bir formatta ve yeni bir model kadrosuyla geri döndüğünü belirtti.


Victoria's Secret'ın ikonik defilesi geri dönüyor - Victoria's Secret


'The Victoria's Secret World Tour' olarak adını taşıyan yeniden tasarlanan gösteri, bir video formatında sunularak başlayacak ve izleyicileri, yükselen küresel öncülerin zanaatlarının arka planı ve samimi hikayeleri arasında bir yolculuğa çıkaracak.

Özellikle, 'VS20' adlı 20 yenilikçi küresel tasarımcıdan oluşan bir grup, özel Victoria's Secret tasarımlarının yanı sıra bir koleksiyonu kavramsallaştırma, üretme ve sahneye koyma konusunda yaratıcı özgürlüğü ellerinde bulundurdukları dört adet moda düzenlemesi tasarlama şansına sahip olacak.

Yeniden tasarlanan gösteri uluslararası olarak yayınlanacak ve bu sonbaharda canlı bir moda etkinliğiyle sona erecek.

Victoria's Secret & Co.'nun Baş Kreatif Direktörü ve Başkan Yardımcısı Raúl Martinez yaptığı açıklamada, “Bu film, Victoria's Secret marka dönüşümünün nihai ifadesidir. Geçmişin sevilen ikonografisinden ilham alacak ancak cesur, yeniden tanımlanmış bir şekilde moda, ihtişam ve eğlence tarafından yönlendirilecek" dedi.

"Platformumuzu sunmaktan ve kadın hikayelerinin ve bakış açılarının bireyselliğini kutlayan küresel yaratıcıların merceği ve sanatı üzerinden keşfedilmesinin önünü açmaktan büyük onur duyuyoruz".

Moda tasarımcısı Melissa Valdes; film yapımcısı, Cristina Sánchez Salamanca; ressam Lorena Torres; dansçı ve koreograf Piscis; ve müzisyen Goyo, hareketli Bogota şehrinden ilham alacak.

Bu arada moda tasarımcısı Bubu Ogisi; film yapımcısı Korty; sanatçı, Eloghosa Osunde ve Ashley Okoli; ve çok yönlü kreatif, Wavy The Creator, tasarımlarını Lagos'tan gerçekleştirecek. Yaratıcı isimler Jenny Fax ve film yapımcısı Umi Ishihara'yı da içeren Londra ve Tokyo'dan katılımcılarla tamamlanacak.

Victoria's Secret & Co.'nun müşteri işlemleri genel müdürü Chris Rupp "Müşterilerimizin istediği en iyi eğlence ve modayı geri getirirken, defilenin tamamen yeniden tasarlanmış bir versiyonunu sunmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni nesil sanatçılar aracılığıyla markanın ikonik mirasını kutluyoruz ve vizyonlarını dünya çapındaki platformumuz aracılığıyla büyütmek için sabırsızlanıyoruz" diye ekledi.

Victoria's Secret Fashion Show ilk olarak 1995'te yayınlandı, ancak çeşitlilik ve kapsayıcılık eksikliği nedeniyle artan eleştirilerin ardından 2019'da iptal edildi.

 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.