×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 мая 2023 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Zegna'nın En Son Küresel Temsilcisi: Mads Mikkelsen'i seçti

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 мая 2023 г.

İtalyan markası Zegna, Cannes Açılış Töreni'nde Zegna giysilerle karşımıza çıkmasından bir gün sonra, aktör Mads Mikkelsen'in  en son küresel temsilcisi olarak seçildiğini duyurdu.


Mads Mikkelsen ZEGNA Oasi Linen gmlek ceketi giyiyor - Zegna


Moda evi yaptığı açıklamada, "Zegna, aktör Mads Mikkelsen'in tutkulu insanlar ve dinamik kişiliklerden oluşan Zegna ailesine yeni küresel temsilci olarak katıldığını duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyor" dedi.
 
Tanınmış Danimarkalı aktör Salı gecesi Cannes'da Cannes Film Festivali'nin açılış akşamında, kırmızı halıda ve Jeanne du Barry filminin galasında Zegna tarafından tasarlanmış olan, özel yapım tamamen siyah bir smokin takımı ile karşımıza çıktı.

Milano merkezli marka, "Mads, Zegna'nın zamansız zarafetinin benzersiz ruhunu somutlaştırıyor ve dışa dönük pozitif güveni ve güçlü değerler anlayışıyla Zegna'nın modern insanını mükemmel bir şekilde temsil ediyor" dedi.
 
Mikkelsen açıklamasında sesmi olarak Zegna ailesine katıldığı için çok mutlu olduğunu ve Alessandro Sartori'nin modern stil vizyonunu çok ilham verici ve sofistike estetiği ise gerçekten özgün bulduğunu belirtti. Zegna'nın kaliteye, yeniliğe ve işçiliğe olan bağlılığına hayran olduğunu belirten oyuncu ve böylesine ikonik bir markayla işbirliği yapmaktan büyük gurur duyduğunun altını çizdi.


Mads Mikkelsen Jeanne du Barry filminin galasında Zegna takımıyla karşımıza çıktı - DR


Danimarka doğumlu oyuncu, aralarında Quantum of Solace, Casino Royale, Coco Chanel & Stravinsky, Clash of the Titans ve The Three Musketeers'ın da bulunduğu 60'tan fazla uzun metrajlı filmde rol aldı. Önceki Zegna temsilcileri arasında çifte Oscar ödüllü Mahershala Ali, Robert De Niro ve Hong Konglu şarkıcı ve aktör William Chan yer aldı.
 
110 yılı aşkın bir süre önce kurulan ve kreatif direktörü Alessandro Sartori  olan Zegna, dünya çapında övülen bir erkek giyim moda markası, lider bir İtalyan özel üretim erkek giyim üreticisi ve önemli bir kumaş yenilikçisidir.
 
Başkan ve CEO Gildo Zegna tarafından yönetilen Ermenegildo Zegna Group, hem Zegna hem de Thom Browne markaları altında lüks hazır giyim ve aksesuarları tasarlıyor, yaratıyor ve 500'den fazla mağazaya dağıtıyor. 30 Eylül 2022 itibarıyla, Ermenegildo Zegna Group dünya genelinde 80 ülkede 299 mğazanın (242 Zegna ve 57 Thom Browne) doğrudan işletimini gerçekleştiriyor.
 
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.