×
Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 мая 2017 г.
Время чтения
2 минут(-а,-ы)
Скачать
Загрузить статью
Печать
Печать
Размер текста
aA+ aA-

Tommy Hilfiger Haziran’da Pitti’ye Dönüyor

Переводчик
Gözde Meriç
Опубликовано
17 мая 2017 г.

Floransa erkek fuarının uluslararası moda markalarına yönelik çekiciliği doğrultusunda, Tommy Hilfiger Haziran ayında Pitti’ye geri dönüyor. Hilfiger şahsen moda evinin İlkbahar 2018 Hilfiger Edition koleksiyonunu perakendecilere, basına, sektör misafirlerine, VIP’lere ve kamuya 92nci Pitti Uomo’da Floransa’da 13-16 Haziran 2017 tarihleri arasında tanıtacak.


Tommy Hilfiger Edition koleksiyonunu Floransa’da Palazzo Orsini içerisinde tanıtacak


 
Amerikalı tasarımcı açıklamasında Pitti’deki sunumlarının dijital pazarlama ve inovasyona olan taahhütlerini ortaya koyduğunu ve ikinci bir sezon için yeni bir türünün tek örneği yenilikçi enstalasyon ile ziyaretçilerin karşısına çıkacaklarını ifade etti.
Daha önce Hilfiger, Palazzo Corsini içerisinde modeller, ünlüler eşliğinde iki saatlik bir multimedya tanıtım eşliğinde ortaya koymuştu. Tanıtımın VIP misafirleri arasında Lucky Blue Smith, Rafferty Law, Gabriel Kane Lewis, Presley Gerber ve Tommy’nin damadı Ocleppo yer almıştı.
 
Bu Haziran ayında Hilfiger dört gün boyunca, dünyanın önde gelen moda ticaret fuarı Pitti’nin merkezinde yer alan ortaçağ kalesi, Fortezza Da Basso içerisinde, dijital satış platformları, görsel pazarlama fikstürleri ve bir yenilikçi Digital Showroom ile karşımıza çıkacak.

Mod evi Calvin Klein’ın ve Karl Lagerfeld’in belirli bir hissesinin sahibi olan PVH Corp’a ait olan Hilfiger açıklamasında günümüzde erkek faaliyetinde muhteşem bir hareketlilik yaşadıklarını ve Pitti’nin Hilfiger Edition ürünlerini tanıtmak için mükemmel platform olduğunu ifade etti. Pitti’ye dönüş kararının Hilfiger’in Haziran’daki Londra ve New York erkek defilelerini gerçekleştirmeyeceği anlamına geldiğini belirtildi.

Hilfiger Edition markanın erkek giyim mirası olan, Premium kumaşlar ve lüks detaylar ile ortaya konulan klasik görünüme odaklanıyor. Hilfiger Edition koleksiyonu aynı zamanda dijital enstalasyonu tamamlayacak olan People’s Place barı içerecek. Koleksiyon adını Hilfiger’in 1969 yılında memleketi Elmira’da (New York City) açtığı ilk mağazasından alıyor. People’s Place misafirlerin koleksiyonu konuşmak ve özelleştirme deneyimlerinin keyfini sürmek için bir araya gelecekleri “düzenlenmiş bir sosyal mekan” olarak tasarlanıyor.

Proje Hilfiger’in defileleri radikal bir şekilde kontrol etmeye yönelik çığır açan  projesinin en son adımı, proje özellikle Gigi Hadid ile birlikte modelin koleksiyon tasarımına katkıda bulunması ve kıyafetlerin podyuma çıkar çıkmaz pazarlanmaya başlaması ile göz önüne çıkan See Now Buy Now etkinlikleri ile kendini gösteriyor.
 

Copyright © 2023 FashionNetwork.com All rights reserved.